Złe samopoczucie, szybkie męczenie się, ból głowy i nudności a wynik badania krzywej cukrowej

Witam, Córka od pół roku źle się czuje, jest ospała, szybko się męczy, apetyt ma tylko na słodkie, boli ją często głowa, ma nudnści. Lekarz gastrolog zlecił badanie krzywej cukrowej. Wyniki: glukoza na czczo 79,3; po 1h 64,2; po 2h 55,9. Insulina na czczo 8,22; po1h 36,3; po2h 12,52. Ferrytyna 28,7. lekarz stwierdził insulinooporność. Córka jest bardzo szczupla, duźo ćwiczy, nie ma nadwagi. Jeszcze dodam, ze trzy lata temu przechodziła anoreksję. Czy wyniki wskazują na tę chorobę?

KONIECZNA DIETA BEZ CUKRÓW PROSTYCH, bez cukierków i batonów,
bez słodkich napoi!!! DIETETYK DIABETOLOG
DIETA: posłki zrównoważone : złożone węglowodany i białko, 5-6 razy dziennie, woda i napoje bez cukru.
Konsultacja endokrynologiczna, kontrola psychiatryczna ze wzgledu na wywiad anoreksja
Czy nie ma zaburzeń miesiączkowania
Warto sprawdzić elektrolity, witaminy D i B12, hormony tarczycy i kortyzol, Morf, HbA1C.
Powodzenia!