Senność, osłabienie, nudności, zawroty głowy

Ostatnio mam dziwne objawy: senność (przesypiam całe dni)osłabienie,nudności,zawroty głowy,nagłe obfite pocenie,tetno 99,zaburzenia krążenia,bóle głowy.Zorientowałam się że gdy najadłam się słodyczy poczułam się świetnie. Podpowiedzieli mi że to hipoglikemia, zaczęłam mierzyć cukier. godz po śniadaniu 80, potem po dużym obiedzie zaczęłam się bardzo zle czuć i pokazało 76, 2h po jedzeniu 84, na czczo 53, potem godzinę po objedzie 56. Żaden lekarz mnie nie przyjął,czy mam powód do niepokoju?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Grzyby trujące zawierające amanitynę

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Podane wartości glikemii mogą wskazywać na problem hipoglikemii. Przede wszystkim warto jednak udać się do lekarza POZ, który zleci podstawowe badania dodatkowe, tj. między innymi morfologię, elektrolity, mocznik, kreatyninę, AST, ALT, CRP, TSH, EKG. Wyniki badań pozwolą ukierunkować dalsze postępowanie.

0
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Radziłabym zgłosić się do endokrynologa, może to być reaktywna hipoglikemia poposiłkowa, podane przez Panią wyniki wymagają weryfikacji, przez pobranie krwi z żyły. Radziłabym także sprawdzić hormony tarczycy.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty