Złuszczający się nabłonek wokół ust

Wokół ust ( wewnętrzna strona ) złuszcza się biały nabłonek ( trwa to już dłuższy czas około miesiąca i pojawia się około raz na tydzień( na co dzień nie towarzyszy, jesli tak to w niezauważalnym stanie) lecz co kilka dni schodzący nabłonek(biały śluz?) jest dość obfity, pozdrawiam wszystkich i proszę medyczny intelekt o quasi-diagnozę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowym nawilżeniem ust. Nie można wykluczyć infekcyjnego podłoża dolegliwości. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.