Złuszczona skóra na penisie a masturbacja lub infekcja

Witam. Ponad 2 miesiące temu miałem zabieg usunięcia stulejki i wydłużenia wędzidełka. Wszystko już dawno ładnie się wygoiło. Wczoraj po przebudzeniu zobaczyłem że na całym penisie mam złuszczoną skórę. Nic nie było zaczerwienione, nic nie bolało ani nie swędziało. Czy to mogło zostać spowodowane masturbację bez użycia lubrykantu, czy jest to jakaś infekcja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa celem badania kontrolnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.