Zmarszczki u młodego mężczyzny

Witam Państwa jestem młodym mężczyzną w wieku 28 lat i mam okropne zmarszczki , w sumie można nazwać to bruzdami najgorsze są na chole i ta okropna lwia zmarszczka , i moje jest pytanko takie czy jeśli stosując ćwiczenia face fitness wyprasuję choć trochę te bruzdy

Witam Pana,
trudno odpowiedzieć na Pana pytanie nie widząc problemu.
Ogólnie mówiąc ćwiczenia pomagają poprawić stan zdrowia,nawet jakość skóry, nie wyprasują jednak żadnych zmarszczek. Tu może pomóc prawdopodobnie botox i seria peelingów, może jeszcze mezoterapia,
zapraszam na konsultację,
pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam, za tak zwane lwie zmarszczki odpowiedzialne sa mieenie mimiczne, które wraz ze skórczem powodują tworzenie sie zmarszczek. Ćwiczeniami wypracuje Pan jeszcze silniejsze mieśnie co moze powodować jeszcze wieksze zmarszczki mimiczne poniewaz silne mieśnie będą oddziaływały na skórę z większą siłą.

Witam ćwiczenia nie zlikwidują zmarszczek!!!!. Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny i po obejrzeniu stanu skóry, przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.

Nie liczyłabym na wiekszy efekt po ćwiczeniach. Natomiast medycyna estetyczna proponuje conajmniej kilka metod na pozbycie się tych zmarszczek, przy czym prosze sie nie bać, nie musi Pan być całkiem "wyprasowany", można umiejętnie zlikwidować i spłycić zmarszczki nie zmieniaąc rysów twarzy i mimiki.