Zmęczenie i osłabienie a półpasiec

Witam Ostatnio od kilku dni pojawiły sie na mojej twarzy kropki które zaczeły narastac i byc wieksze zastanawiam sie dlaczego czy to jest pamiatka po poł pascu . Poniewaz przez kilka dni czułem straszne zmeczenie i osłabienie poznije pojawiły sie kropki które sa bardzo twarde nie wiem co z tym robic na dzien dzisiejszy jestem poza polska . wiec dlatego zwracam sie z prosba i pytaniem . Dziekuje .

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie stwierdzić czy zmiany skórne jakie Pan opisuje związane są z półpaścem bez możliwości ich oceny, dlatego nie mogę się jednoznacznie wypowiedzieć.