Zmęczenie, senność, obniżony poziom żelaza i arytmia

Witam. Od ostatniego czasu jestem bardzo zmęczona,ciągle bym tylko spała. Okaało sie że mam arytmie(czekam na wyniki holtera) do tego obniżone żelazo. Co zjem to od razu mi się tym "odbija"kilkakrotnie i tak jakbym nic nie jadła. Kręci mi się w głowie,mam zaburzenia humoru,raz tryskam energia raz jestem bez checi do życia,opuściłam się w nauce. O czym to może świadczyć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powodem Pani dolegliwości może być obniżony poziom żelaza. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym,który po osobistym badaniu i Ew. Wynikach badań dodatkowych wskaże konieczność suplementacji żelaza. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą to być objawy anemii lub zaburzeń rytmu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.