Senność, ciągłe zmęczenie i wypadanie włosów a niedobór żelaza

Witam, ostatnio martwię się o swoje zdrowie, jestem senna, ciągle zmęczona, wpadają mi włosy, czy to może być oznaka niedoboru żelaza?

Dla potwierdzenia należy wykonać badania krwi: morfologię oraz oznaczyć zawartość żelaza.
Równocześnie proszę przyjmować witaminy i sole mineralne korzystnie wpływające na erytrocyty. Najlepiej aby to był kompleks - żelazo, witamina B12, kwas foliowy, witamina C.
Proszę także zmienić dietę: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-w-anemii.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek