Zmęczenie, skoki ciśnienia i spadek TSH

Witam. Od stycznia kiepsko się czuję (ciągłe zmęczenie, skoki ciśnienia: raz 103/58 po kilku h podczas tej samej aktywności 128/64, szybkie męczenie się np. podbiegnięciem do autobusu) Zrobiłam szereg badań, wiekszość wyników przy dolnych granicach normy, cholesterol 129, ASPAT 18, ALAT 12, TSH w ciagu roku spadło z 2,010 do 1,260. Jakie badania warto jeszcze zrobic? Dostałam skierowanie do szpitala, jednak wolę wykonać potrzebne badania prywatnie. Proszę o sugestie

Zespół przewlekłego zmęczenia ma wiele przyczyn:
- zakażenie wirusowe- najczęściej EBV = p.ciała EBV IgG ilościowo
- zakażenie chlamydiami - testy p.ciała
- niedoczynność nadnerczy - rytm kortyzolu rano i wieczorem oraz ciśnienie krwi w pozycji leżącej i po 1,3,5 min po pionizacji
- zaburzenia miesiączkowania
- depresja
--- i wiele innych
może ustąpić samoistnie jeżeli związane z zakażeniem
Ogólnie: Niegroźne ale męczące Powodzenia :)