Zmęczenie, zwiększona potliwość ciała, duszności, skoki ciśnienia i huśtawki nastroju

Dzień Dobry. Od jakiegoś czasu męczy mnie zmęczenie, naprawdę mocno zwiekszona potliwość całego ciała, duszność i napady duszności przy których nie potrafię ustać na nogach, skoki ciśnienia, huśtawki nastroju, wybuchy złości.. Wykonane badania: tarczyca, cukier, ekg i echo serca liczne badania krwi i rozmazy. Odwiedziłem już hematologa (cytopenia dwuukładowa, czekam na wyniki trepanobiopsji) kardiologa i w planach jeszcze kilka. Co mogę z tym robić i do jakich lekarzy wybrać się najlepiej?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza