Skoki ciśnienia, mdłości i ból głowy

Od jakiegos czasu mam problem z cisnieniem,zawsze mialam niskie cisnienie.A teraz najpierw podnosilo mi sie cisnienie tak okolo 20-22 tak 170-100 a zdazylo sie tez 200/100 .Od 2 tygodni niestety cisniene skacze mi caly dzien i wtedy mam straszne mdlosci i bol glowy.Trwa to jakies 3 miesiace.Lecze sie tez na depresje juz prawie 2 lata

Witam,

dobrze by było, gdyby udała się Pani do lekarza internisty. Nadciśnienie trzeba leczyć. Być może skoki ciśnienia mogą mieć podłoże psychiczne, jednak by to stwierdzić należy wykluczyć ewentualną chorobę układu krążenia. Gdyby skoki ciśnienia miały podłoże psychiczne warto skorzystać z psychoterapii, która pomoże złagodzić trudność.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza