Wybuchy złości, pośpiech, bóle głowy, skoki ciśnienia i duszności a nerwica

Chciałam się dowiedzieć, czy moje objawy świadczą o nerwicy. Często wybuchem złością na domowników, wszystko robie w pośpiechu, gdyż mam dużo na głowie. Każdy czegoś ode mnie oczekuje, a ja na 100 % staram się wszystkiemu sprostać. Ostatnio pojawiły się bóle głowy oraz skoki ciśnienia. Miewam tez duszności. W stanach bardzo silnego zdenerwowania drzewieja mi dłonie.

Witam,

z Pani opisu bardziej wnioskuję, że objawy mogą wskazywać na stres i przemęczenie. Zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą w celu poradzenia sobie z trudnościami i rozwinięcie umiejętności "odpuszczania sobie".

Pozdrawiam
Ewa Czernik

mogą.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza