Ucisk w klatce i skok ciśnienia krwi oraz zaburzenia oddychania

Mam problem, mam 18 lat i jestem płci męskiej. Mój problem polega na tym że nawet podczas siedzenia łapie mnie kilka razy dziennie "Zadyszka" w pewnym momencie czuje w klatce ucisk który zanika po 2-3 sekundach, lekarze u mnie w mieście powiedzieli że nic mi nie jest,jednakże według mnie to nie jest normalne.Często przez to ciężko się oddycha no i przy czynnościach też potrafię odczuć ucisk w klatce i skok ciśnienia krwi.Informuje także że mam nerwice lękową, a rok temu upadłem na klatkę.

Witam serdecznie. Po przeczytaniu opisu. który Pan zamieścił wszystko wskazuje na to, że są to objawy charakterystyczne dla zaburzeń nerwicowych. Bardzo często pacjenci opowiadają o uczuciu ciężkości w klatce piersiowej i dusznościach. Z mojego doświadczenia terapeutycznego najczęściej wynika, iż to, co zabiera dech w piersiach to problemy emocjonalne, które mogą mieć różne przyczyny. Zachęcam gorąco do udania się na wizytę do psychoterapeuty. Taka terapia daje szansę na odkrycie prawdziwych źródeł Pana trudności. Życzę powodzenia i pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza