Zmiana barwy głosu po operacji zmiany płci

Witam przeszłam 3 lata temu operacje zmiany płci, wygląd kobiecy ale głos męski ćwiczenia bez efektu ((jest możlowość operacyjnie podwyższyć głos na kobiecy chodzi o operacje strun ( mam usuniętą grdyke) i usunąć języczek podniebienny bo przeszkadza mi on oddychać. I jaka będzie cena. Dziękuje za odpowiedź

W tym względzie trzeba będzie bezpośrednio skonsultować się z laryngologiem. Niedawno pojawiła się możliwość operacji strun głosowych, także przy pomocy lasera. Pozwala to na podniesienie częstotliwości wydawanego dźwięku o 100 Hz. Jeśli pacjent posiada wydatne jabłko Adama to rzeźbi się je chirurgiczne w odpowiedni sposób pomniejszając je (koszt około 3000 zł). Są to zabiegi bardzo drogie liczone w tysiącach złotych (zapewne około 5-10 tys. w sumie). Cytat z forum na temat transseksualizmu: "...Ile kosztuje operacja strun glosowych..." To nie jest usunięcie migdałków! Takich operacji robi się bardzo mało o ile w ogóle się je robi i to u osób trans m/k. Szczerze to nie znam nikogo z osób trans kto by się poddał takiej operacji. Jest to bardzo ryzykowne.
Lepiej ćwicz i staraj się naśladować to jak mówią kobiety. - I w tm względzie ktoś miał rację.