Zmiana brodawczakowata w cystoskopii
jak to możliwe, że badanie usg nie wykazało żadnych zmian, cytologia nie wykryła komórek nowotworowych a cystoskopia ujawniła zmianę brodawczakowatą ok 2 cm na ścianie tylno-bocznej lewej. Pozostała śuzówka pęczeraz gładka.

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety niekiedy tego typu zmiany są widoczne tylko w badaniu cystoskopowym. Proszę koniecznie udać się do lekarza kierującego na badanie.