Zmiana charakteru krwawienia i podwyższona temperatura ciała a implantacja

Witam, 16. 11 okres, seks bez zabezpieczenia 21.11, a od 24. 11 pojawiły się takie dolegliwości jak powiększone i bolące piersi, bóle głowy i krzyża, tem 37 C. Natomiast 04.12 spadek tem do 36,2 C i zaczęło się krwawienie (cykle 24-30 dniowe), było mniej obfite niż okresowe, ale nie można go tez nazwać plamieniem bo wkładka nie wystarczała, barwy jasno czerwonej i nie bolał mnie przy nim brzuch. Trwało 2 dni, 3 dnia test negatywny, teraz wróciła też wyższa temperatura. Mogła to być implantacja?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę powtórzyć test ciążowy lub wykonać badanie poziomu beta-hCG z krwi.