Zmiana charakteru krwawienia oraz czasu jego wystąpienie syntetycznego progesteronu

Witam, mam pytanie. Od 16 do 25 dnia cyklu przyjmowałam luteinę pod język, w 24 dniu dostałam miesiączkę, gdzie normalnie dostaję około 30 dnia, zawsze przed miesiączką bolały mnie piersi. Teraz bolą mnie po miesiączce i mam brązowe upławy, czy to jest normalne? Z mężem staramy się o maleństwo już prawie 3 lata, badania mamy OK. Pozdrawiam

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Planowanie ciąży a palenie

Witam, w trakcie przyjmowania syntetycznego progesteronu mogą pojawiać się nieprawidłowe plamienia z dróg rodnych. Zmiana charakteru krwawienia oraz czasu jego wystąpienia świadczy o działaniu leku.W obecnej sytuacji powinna się Pani zgłosić do swojego lekarza prowadzącego, który wyeliminuje inne przyczyny plamień międzymiesiączkowych i ewentualnie zmodyfikuje dawkę leku. Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty