Zmiana koloru jąder po zapaleniu najądrza
Witam na wstępie chciałem powiedzieć że nie mieszkam w Polsce .jakiś czas temu wyczułem coś na jądrze (pojawia sie i znika) miałem badanie usg po którym powiedziano mi że jest to torbiel. rok temu miałem zapalenie najądrza .teraz moje jądra wyglądają dobrze lecz czasami zmieniają kolor czasami są purpurowe albo zaczerwienione nie kiedy czuje ćmienie uda oraz jak by odbyty i poboli mnie czasem podbrzusze. Więc co to może oznaczać?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zmian anatomicznych powstałych na podłożu przebytych zmian zapalnych. W tej sytuacji powinien Pan zgłosić się do urologa który przeprowadzi dokładne badanie.