Zmiana Logest na Kontracept

Witam, chce zmienic logest na kontracept czy to cos zmieni, skoro maja taki sam skład ? Po kilku miesiacach mam plamienia, czy moge brac kontracept?

Aleksander Ropielewski

Mimo tych samych substancji aktywnych substancje pomocnicze w lekach są różne przez co Pacjentki różnie tolerują leki i mają one nieco odmienny profil dizałąnia, dlatego może zmienić się odczucie przez Panią efektów ubocznych i Pani samopoczucia po zmianie środka antykoncepcyjnego przy zachowaniu takiej samej ochrony antykoncepcyjnej.