Zmiana malacyjna w wyniku USG przezciemieniowego u noworodka
witam, bardzo proszę o interpretację usg przezciemieniowego u noworodka: zaokrąglone rogi przednie komór bocznych, na wysokości rogu przedniego zmiana malacyjna o śr. 4mm. Czy takie zmiany mogą ulec wchłonięciu, czy pozostaną? Jakie mogą mieć wpływ na rozwój dziecka. będę wdzięczna za odpowiedź

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Trudno mi bez pełnej informacji o przebiegu ciąży i porodu udzielić pewnej i jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z pediatrą.