Zmiana miesiączki w krótkotrwałe plamienia

Miesiąc temu moja miesiączka zamiast się skończyć przeszła w plamienia. Teraz sytuacja się powtórzyła. Miesiączka się skończyła, a ja czwarty dzień plamię na brązowo, czasami widać krew w śluzie. W zeszłym miesiącu miałam wizytę u ginekologa, miałam robione usg i wg lekarza wszystko jest dobrze, żadnych stanów zapalnych, infekcji itp. Dodam jeszcze, że moje miesiączki odkąd pamiętam były bolesne i dość obfite. Od wielu miesięcy żyję w silnym stresie. Co może być przyczyną moich dolegliwości?

Lek. Katarzyna Szymczak

Stres może być przyczyną Pani dolegliwośći, radzę takze wykluczyć ciązę.
Pozdrawiam