Zmiana na podniebieniu a ujemne testy na HIV

Witam. 3 lata temu miałem serię ryzykownych sytuacji z pewną osobą, po których pojawił się szereg niepokojących objawów: sucha skóra stany podgorączkowe świąd ciała delikatne powiększenie węzłów chłonnych chroniczne zmęczenie drżenie dłoni afty, opryszczki Objawy pasowały do HIV. Zrobiłem łącznie 4 testy po ponad 3 miesiącach. Wszystkie ujemne. Wyniki krwi mam dobre. Dziś coś takiego wyskoczyło mi na podniebieniu http://www68.zippyshare.com/v/59705938/file.html Z czym to może być związane?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który wskaże dalsze postępowanie po dokładnym zebraniu wywiadu i zbadaniu Pana. Zmiany mają charakter wybroczyn. Pozdrawiam.