Jaka jest szansa, że wynik ujemny testu na HIV zmieni się w wynik dodatni?

Dzień dobry, jaka jest szansa, że wynik ujemny testu na HIV (przeprowadzony 18 dni po ryzykownym zachowaniu w PKD oraz po 6 tygodniach od ryzykownego zachowania w prywatnym laboratorium - test combo) zmieni się w wynik dodatni? (ryzykowne zachowanie polegało na stosunku analnym - ja strona bierna z partnerem o nieznanym statusie serologicznym - nie przeprowadzał nigdy badań, stosunek odbywał się w prezerwatywie która pękła i został przerwany natychmiast.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie wielkie. Proponuje udać się do poradni chorób zakaźnych e w celu ustalenia odpowiedniej kontroli