Zmiana Naraya na Atywia a możliwość ciąży

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy zmiany tabletkę (Naraya) na (Atywia). Ma taki pytanie czy organizm musi znów się przygotować przez te 3 miesiące, bo dziś odbyła z chłopakami stosunek. Chłopak miał założona prezerwatywy i nie doszedł w mnie tylko na zewnątrz po masowaniu gumka była cała, ale jak byłam po jakieś chwili WC to odkryłam taki dziwny śluz był podobny do kozy z nosa był brązowy i miał jakoś planie krwi i obawiam się z chłopakami z coś nie tak jest.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej to plamienie, które może występować podczas stosowania środków antykoncepcyjnych. Nie wiem w którym tygodniu przyjmowania tabletek jest Pani obecnie i jak długo Pani przyjmuje nowy preparat oraz kiedy zaczęła Pani go przyjmować (który dzień cyklu) i po jakiej przerwie między poprzednimi tabletkami.