Zmiana o charakterze cortical desmoid na tylnej krawędzi kłykcia przyśrodkowego kości udowej
witam, mam 18 lat, ostatnio bolała mnie noga wiedz poszedłem do ortopedy, ortopeda wysłał mnie na tk. i wyszło ze mam "zmianę o charakterze cortical desmoid na tylnej krawędzi kłykcia przyśrodkowego kości udowej prawej" więć mam pytanie co to jest bo boję się że to coś poważnego? i co dalej z tym robić?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
opis moze wskazywać na tzw złamanie awulsyjne. prosże koniecznie udac się dolekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.