Zmiana ogniskowa, wyglądająca na litą, nieco hipoechogeniczną w USG śledziony

Witam, mam 33 lata, badanie usg śledziony wykazało w iej górnym biegunie, podtorebkowo zmianę ogniskowa, wyglądającą na litą, nieco chipoechogeniczną, z chipogeniczną obwódką. Ma wymiary 18x15x16mm. Co to może być za zmiana?

Nie wiem dlaczego było wykonywane badanie!!! Co jest podejrzewane!!! Proszę wyjaśnić sprawę z lekarzem,który zlecił badanie!!! zż

Badanie USG powinno wskazywać na sugestie dotyczące rozpoznania. Jeżeli nie można ich ustalić, może trzeba poszerzyć diagnostykę. Istotne jest, jakie były wskazania do wykonania badania. Czy poszukiwano jakiś ognisk choroby. Czy obraz ten należy uznać za będący w granicach normy?