Zmiana ogniskowa ze zwapnieniami w piersi
Witam mam 53 lat i robiłam ostatnio usg piersi, stwierdzono w lewym sutku na godzinie 12 hypoechogeniczną zmianę ogniskową 18x13 mm z kilkoma zwapnieniami wewnatrz zmiany. Nie wiem co mam z tym robić,czy to grozne?Bardzo proszę o odpowiedz.

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Zmiany tego typu należy konieczne i bezzwłocznie diagnozować. Prawdopodobnie należy wykonać biopsję guza. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.