Zmiana ogniskowa piersi a wynik biopsji

Witam, jakiś czas temu byłam u lekarza który stwierdził u mnie zmianę ogniskową piersi (prawdopodobnie gruczolakowłókniak), w wynikach badań biopsji pisało "Resorptio post necrosim telae adiposae". Lekarz powiedział, że to nic groźnego i po 3 miesiącach zalecił wycięcie guza (jeśli się nie wchłonie). Minęły 3 miesiące, poszłam do innego lekarza, który powiedział, że jakby nie widział tamtych wyników biopsji to by powiedział, że to rak. Co dokładnie oznacza wynik biopsji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi dokładnie - Wchłanianie po martwicy tkanki tłuszczowej.