Zmiana ogniskowa związana z sierpem mózgu
Prosze o konsultacje wynikow tomografii komputerowej mojej siostry: Z sierpem mozgu zwiazana zmiana ogniskowa 10x2,5 mm ze zwapnieniami. Obraz moze odpowiadac oponiakowi. Poza tym w mozgu i mozdzku nie widac innych zmian ogniskowych. Uklad komorowy ulozony posrodkowo nie poszerzony. Przestrzenie plynowe przymozgowe sa zachowane. W kosciach czaszki objetych skanem nie widac zmian ogniskowych.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Z powyższym wynikiem proszę udać się do neurochirurga. Bez obejrzenia TK i badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.