Zmiana płynowa z gęstą treścią w USG
witam proszę o porade w usg wyszło mi pecherzyk21mm oraz zmiana płynowa z gęstą treśćią22mm dziękuję

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Niestety, nie pisze Pani czego dotyczyło USG- tak więc ciężko interpretować wynik.