Zmiana ze zwyrodnieniami płynowymi mieszanymi
proszę o wyjasnienie usg PP wypełnia zmiana normoechogeniczna zmiana ze zwyrodnieniami płynowymi mieszanymi co to znaczy Pozdrawiam

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Jak należy dbać o układ odpornościowy?
Układ immunologiczny to potężna broń w walce z różnymi chorobami. Czy wiesz, jak o niego zadbać, by cieszyć się zdrowiem przez długi czas? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.
Dzień dobry,
Niestety nie podała Pani jakie wymiary ma zmiana, jeśli jest niewielka, to oczywiście jest do obserwacji. Wskazane kontrolne usg za ok. 6 miesięcy, a w razie potrzeby wskazana BACC (biopsja), ale dopiero po ocenie zmiany przez endokrynologa.
Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz