Zmiana preparatu z kwasem foliowym przy leczeniu przeciwpadaczkowym

witam . biore leki przeciwpadaczkowe ostatnio dodatkowo przepisano mi kwas foliowy ACIDUM FOLICUM RICHTER lecz niestety sk0ńczyły mi sie a do lekaża dostanę sie za 3 dni więc chciała bym wiedzieć czy na te 3 dni mogła bym go zastąpić innym kwasem foliowym dostępnym bez recepyty , czy lepiej przerwać na te 3 dni . z Gury dziekuję

Aleksander Ropielewski

Lepiej zastosować przez ten czas suplement diety zawierający kwas foliowy. Nie powinno mieć to większego znaczenia.