Zmiana skóra na policzku u dziecka

Witam serdecznie .3 miesiace temu moj 3 letni synus mial na twarzy cos podobnego do wrzoda oczywiscie w pozniejszym czasie zostalo to wyleczone .dzisiaj rano na drugim policzku zaowarzylam ze robi mu sie to samo ,mala czerwona plamka a w niej mala biala krosta,juz wiem ze czeka mnie to samo co wtedy ,ropa ba duzo ropy .Co to moze byc i dlaczego tylko na twarzy mu to sie robi ,prosze o odpowiedz bardzo sie ta sytuacja denerwuje .Z gory dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu nie można określić rodzaju zmiany. Proszę udać się z dzieckiem na wizytę do lekarza. Po ustaleniu rodzaju zmiany zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.