Ropna zmiana na skórze pomiędzy nosem a policzkiem

Od wczoraj boli mnie miejsce miedzy skrzydelkiem nosa a policzkiem. Dzis pojawila sie ropa,ale usuniecie jej bylo ciezkie-niestety wyciskalam. Masc ichtiolowa spowodowala ze troche ropy wyszlo,natomiast miejsce zaczerwienilo sie i opuchlo na nosie i policzku. Bol tez sie powiekszyl,ale goraczka nie wystepuje. Czy to czyrak? Czy powinna sie marwic, ze probowalam sama sie "tego" pozbyc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Proszę nie zapomnieć o dezynfekcji rany.