Zmiana skórna na ciele

Od dłuższego czasu na moim ciele (pod pachą, nieco powyżej penisa oraz na nim, na wewnętrznej części uda), pojawiają się dziwne moim zdaniem narośla, zmiany skórne, których nie potrafię określić. Jedynie w internecie mogłem zaobserwować podobnego rodzaju dolegliwość, która mnie dość zaniepokoiła. Obecnie narośl, która znajdowała się pod wspomnianą pachą zanikła. Reszta moim zdaniem niestety ma się dobrze i nieco rośnie. Mam wrażenie, że to przerzut, gdyż wcześniej tego nie miałem. Zbagatelizowałem ów problem, myśląc błędnie, że to zwykły pieprzyk. Proszę o zdiagnozowanie niepokojącego dla mnie objawu na skórze.

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Niestety nie umiem powiedzieć co to za zmiany, ponieważ nie mam możliwości ich obejrzenia. Z opisu mogłoby wynikać że są to brodawki wirusowe, ale tak jak mówię bez ich obejrzenia nie mogę mieć pewności. Sugeruję wizytę u dermatologa, który postawi właściwą diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam!