Zmiana skórna na napletku a grzybica

Dzien dobry. Mam 25 lat. Od około 1 miesiąca obserwuje na napletku pewna zmianę która wygląda jak dwie białe podskórne krostki które z czasem się powiększyły. Czasami mam wrażenie jakby ból promieniował do lewej nogi tudziez pachwiny. Bylem u dermatologa-stwierdzil nic powaznego tj grzybica (dactarin -puder; pimafucort)nie pomoglo bylem u urologa stwierdzil zmiane grzybicza (doxycylinum , fluconazole) bez skutku. https://drive.google.com/folderview?id=0B7UkscwdsFSWNFVYNmhrelVvNzQ

Aleksander Ropielewski

Ja również przychylam się do diagnozy zakażenia grzybiczego. W przypadku niepowodzeń terapeutycznych wcześniej wymienionymi lekami sugeruję wykonanie posiewu w celu oceny rodzaju grzyba i jego wrażliwości na leki i zastosowanie celowanego leczenia.