Zmiana skórna na wardze sromowej

Proszę o szybką odpowiedź! Błagam! Umieram ze strachu! Od 2 lat mam na wardze sromowej taka kropke : https://zapodaj.net/16a32c381abfa.jpg.html Powstało po tym jak zacięłam się tam żyletką. Nie miałam w tym miejscu żadnego pieprzyka. Raz jest małe i znika, potem jak sie znowu gole robi się czerwona plamka a jak zbyt często się gole to wypukła brązowa. Boli przy dotykaniu jak krosta ropna. Na wizytę u ginekologa w mieście muszę czekać a strach mnie zabija, czy to może być czerniak?

Zdjęcie jest tak słabej jakości, że nic z niego nie wynika. Trzeba jednak pójść do lekarza. Jeśli nie chce Pani czekać, proszę iść prywatnie.