Zmiana skórna nad górną wargą

Nad górną wargą, pod nosem mam od 10 lat niewielką zmianę skórną, jakby pieprzyk, jasnobrązowy, niewiele ciemniejszy od koloru skóry. Problem w tym, że od 10 lat golę się w tym miejscu i nie mogę ominąć tego pieprzyka. Nigdy dotąd nie było w tym miejscu żadnej zmiany, niepokojących objawów ani przebarwień. Pieprzyk po prostu sobie jest. Ale czy grozi mi czerniak?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.;