Zmiana skórna pod nosem

Witam. Pojawiła mi się między ustami a nosem taka pionowa biała kreska. Wygląda tak jakby to było zadrapanie np. drutem, ale nie czuć tego w dotyku. Poza tym mam już to ze 2 tyg i nic się z tym nie dzieje, a brzydko wygląda.

Witam! Opisana zmiana najprawdopodobniej powstała w wyniku urazu, najprawdopodobniej takiego którego nawet Pani nie zauważyła. Przyspieszyć gojenie mogą dostępne w aptekach bez recepty maści z kolagenem.