Zmiana sugerująca kostniaka w wyniku TK głowy
Witam co oznacza wynik badania z TK głowy z kontrastem o następującej treści: W blaszce wewnętrznej kości czołowej po stronie prawej zmiana o gęstości zbliżonej do kości o wymiarach 11x6.5 mm sugerująca kostniak, poza tym kości czaszki prawidłowe. Proszę o szybką odpowiedź gdzie mam się z tym udać oraz jak to się leczy, czy jest groźne?

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
To jest nowotwór łagodny. Jeśli nie wywołuje objawów nie trzeba tego usuwać.
Pozdrawiam.