Co dla mnie oznacza ten wynik tk głowy?
w badaniu TK głowy stwierdzono w kości skroniowej drobny kostniak blaszki wewnętrznej o wlk.ok.7 mm, czy trzeba szczególnie uważać i na co?

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Kostniak to zmiana łagodna, która wymaga tylko obserwacji. W wynikami badania TK należy zgłosić się do lekarza prowadzącego na konsultację.
Pozdrawiam.