Zmiana tabletek Dorin na Madinette

9 lutego rozpoczęłam przyjmowanie tabletek Dorin. Ze względu na złe samopoczucie po 9 dniach lekarz zmienił je na Madinette. Zaczęłam je przyjmować na drugi dzień od ostatniego zażycia Dorin. Madinette zażywałam przez kolejne 12 dni. Teraz robię 7 dni przerwy. Czy tak przyjmowane tabletki chronią mnie, czy może należało przyjmować nowy lek w całości (czyli po 9 tabl. Dorin zażyć 21 tabl. Madinette)? Dodam,że okazało się też,że przyjmowanie Dorinu zaczęłam podczas plamienia,nie okresu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.