Zmiana tabletek jednoskładnikowych Vibin na dwuskładnikowe jednofazowe Vibin

Zmiana tabletek jednoskładnikowych Vibin na dwuskładnikowe jednofazowe Vibin Od jakichś 10 miesięcy przyjmowałam tabletki jednoskład., mój ginekolog jest na urlopie, a potrzebowałam następnego opakowania Poszłam do mojego lekarza rodzinnego i niestety, ale pomylił się i zapisał mi dwuskładnikowe. Czy jeśli wzięłam pierwszą z dwuskładnikowych od razu po 7 dniach przerwy po jednoskładnikowych to jakakolwiek ochrona została zachowana?

Piotr Pilarski

Wszystkie tabletki vibin dostępne na rynku są dwuskładnikowe. Jeśli teraz dostała Pani vibin mini (z mniejszą dawką EE) powinna Pani dodatkowo się zabezpieczać przez tydzień. Jeśli odwrotnie to ochrona jest zachowana.

Pozdrawiam.