Zmiana terminu występowania krwawienia z odstawienia podczas stosowania Vibin

Witam , Od 5.11.14 zażywam moje pierwsze tabletki anty , Vibin (21+7). Zażywam zgodnie z ulotka i zaleceniami lekarza.Mam pytanie co do możliwości przesunięcia "krwawienia". Za zwyczaj dostawałam okres w czwartki/piątki. Nie wiem jak będzie teraz z tym "krwawieniem z odstawienia" Chciałabym go przesunąć na następny tydzień żeby najlepiej występowało ono w pon/wtorek. Tylko nie wiem jak w tym przypadku postąpić .zważywszy ze to moja pierwsza antykoncepcja.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie da się przesunąć krwawienia tylko o kilka dni. Jeżeli nie chce Pani mieć w tym miesiącu krwawienia, powinna Pani po skończeniu 21 tabletek, rozpocząć o razu nowe opakowanie (tabletki aktywne) z pominięciem nieaktywnych tabletek. Następnie wrócić do normalnego dawkowania.
Pozdrawiam