Zmiana zachowania dziecka po szczepieniu przeciw ratawirusom

moja 3,5 mies.coreczka od tyg. prezy się i wygina w luk i strasznie placze wkladajac przy tym raczki do buzi.sytuacja zaczela sie dwa dni po szczepieniu na rotawirusa (II dawka szczepionki dnia 28.11 a 08.11 lezala w szpitalu na rotawirusa).myslelismy,że to zatwardzenie dostala czopek ale po kupie nic sie nie zmienilo.mala badal pediatra jest zdrowa,mocz tez ok. lekarz mowil ze to wina zelaza, ktora akuratw tym czas.zaczela dostawac odstawilismy je nic sie nie zmienilo kupki są lekko zielone

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane podaniem szczepionki. Nie można jednak wykluczyć innej przyczyny występowania objawów. Wskazana jest pilna wizyta u pediatry.