Wymioty u dziecka po zaszczepieniu przeciw rotawirusom

WITAM DZIŚ ZASZCZEPIŁAM CÓRECZKĘ SZCZEPIONKĄ 5W1 I NA ROTAWIRUSY. CÓRECZKA STRASZNIE WYMIOTUJE CO ZJE TO ZWRÓCI CZY TO NORMALNY OBJAW PO TYCH SZCZEPIENIACH BOJĘ SIE ZEBY SIE NIE ODWODNIŁA. LEKARZ MÓWIŁ TYLKO ZE MOŻE GORĄCZKOWAC A O WYMIOTACH NIC NIE WSPOMINAŁA PROSZE O POMOC CO ROBIC?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wymioty nie są "normalnym" objawem poszczepiennym. ZAlecam udać się na kontrole do swojego pediatry.