Zmiany bliznowate w przyległych tkankach miękkich grzbietu w wyniku badania

Zmiany bliznowate w przyległych tkankach miękkich grzbietu. Rdzen kręgowy wyżej położony wykazuje obecność wąskiej ( średn. ok 2mm ) centarlnej śródrdzeniowej jamy płynowej o cechach niewielkiej jamy syringomyelicznej. W pozostałym obszarze rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału we wszystkich obrazach bez zmian ogniskowych. Po podaniu SK nie uwidoczniono obszarów jego patologicznego gromadzenia. Wyodrebniającej się dokanałowej protruzji krążka m/k w badanym odcinku nie uwidoczniono.

Ważne jakie objawy neurologiczne?
Niewielkie poszerzenie ; "obecność wąskiej ( średn. ok 2mm ) centarlnej śródrdzeniowej jamy płynowej o cechach niewielkiej jamy syringomyelicznej."
Czy miała Pani kiedyś uraz kręgosłupa?