Zmiany na ścięgnie Achillesa

witam piszę do Pani o mojej chorobie Tendinous xanthoma to moja choroba została zdiagnozowana przez ortopedę i ten ortopeda odesłał mnie do lekarza pieszego kontaktu moje zasadnicze pytanie co robić z tą choroba czy jest możliwość usunięcia narośla na Scięgnie Achillesa które się znajduje jest mi cieszko chodzić wiem ze są to żółciaki czyli obrośnięte Scięgnie Achillesa

Aleksander Ropielewski

W zależności od umiejscowienia żółtaka. Zwykle usunięcie takiej zmiany nie jest trudne. Poza leczeniem chirurgicznym należy wdrożyć leczenie systemowe, pod nadzorem inetrnisty.