Zmiany na skórze głowy i alergia u 4-latka

AZS czy łupież czy grzybica? Mój 4 letni syn jest alergikiem - białka mleka krowiego, nikiel, sztuczne barwniki. Ma też problem ze skórą głowy i nie wiem jak ją wyleczyć. Na czubku głowy ma jakby w niektórych miejscach łupież suchy, w niektórych miejscach są strupki żółte, które odchodzą z kępkiem włosów. Jedna diagnoza, że ciemieniucha druga, że łuszczyca. Natłuszczanie pomaga, ale nie likwiduje problemu. Stosowaliśmy oliwki, Pilarix, maść mocznikową. Wszystko pomaga na chwilę :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest ponowna wizyta u specjalisty dermatologa celem modyfikacji leczenia.