Grzybica skóry głowy

Mam 22 lata, zacząłem łysieć. Po odwiedzeniu dermatologa zacząłem stosować lek na porost włosów, w między czasie zaczęły mi się pojawiać białe grudki /krostki na twarzy i rękach, a lek nie pomagał/. Krostki są rano mało widoczne, natomiast w ciągu dnia się bardziej uwidaczniają. Po odwiedzeniu drugi raz dermatolog przepisano mi na łysienie kolejny lek i krostki zostały zdiagnozowane, że to jakieś wirusowe zapalenie. Część mam wymrożoną, teraz muszę iść na kolejną wizytę by wymrozić resztę. Na nieszczęście od kilku dni pojawiają mi się strupki na głowie koloru żółtego, które potem ciemnieją. \ Czy może to być grzybica skóry głowy od leku na porost włosów ?

Witam serdecznie.

Niestety nie wiem jakie leki zostały Panu przepisane i czy mogły mieć wpływ na poziom odporności i warunki miejscowe na skórze

Najpierw i tak musi Pan się udać do dermatolga w celu ustalenia czy rzeczywiście ma Pan do czynienia z grzybicą skóry głowy - trzeba wykluczyć inne jednostki chorobowe m.in. wyprysk łojotokowy czy łuszczycę.
Proszę z wizytą nie zwlekać.
Pozdrawiam.